Кошаркашице Радивоја Кораћа савладале су у финалу другог степена Купа Србије у гостима Бор резултатом 79:57 (16:23, 13:17, 18:13, 10:26) и  тако другу годину заредом освојиле овај трофеј и обезбедиле пласман на завршни турнир Купа Милан Цига Васојевић.

Кораћ је прву осетнију предност стекао већ крајем првог периода игре (19:14), да би је до полувремена подигао на 40:29. У трећој четвртини, екипа тренера Бојана Ивановића је додатно појачала ритам и тимском игром одржавала разлику, али је тим Бора при крају ове деонице тројкама Вучковићеве и Спаићеве смањио минус на шест поена.

Београђанке су тројком Недељков отвориле последњи период игре, а захваљујући расположеној Вукосављевић у нападу, као и одличној одбрани  комплетне екипе Кораћа, разлика се увећавала из минута у минут до конацних 79:57.

Кораћ је до ове победе и трофеја стигао без капитена Љиљане Томашевић, која је већ пропустила претходну утакмицу свог тима због повреде.

Нина Вукосављевић била је сјајна на овом мечу, имала је дабл-дабл учинак 11 поена, 10 асистенција и шест скокова. Двоцифрен учинак имале су и Јелена Јевђенијевић 12п, Тијана Јелић 11 и Надежда Недељков са 10 постигнутих поена.
У пораженом тиму истакла се Спаић са 19 поена.

РАДИВОЈ КОРАЋ: Вучковић 8, Недељков 10, Вукосављевић 11, Стојиљковић 9, Јевђенијевић 12, Филиповић 6, Ристић 7, Динчић, Младеновић 3, Давинић 2, Јелић 11, Томашевић.