PORAZ SENIORKI POSLE PRODUŽETKA

vesti

Košarkašice Radivoja Koraća doživele su poraz od Radničkog u Kragujevcu posle produžetka 83:78 (17:21, 22:21, 13:12, 22:20, 9:4) u meču osmog kola Prve ženske lige Srbije.

Korać je tako upisao treći poraz u prvenstvu i trenutno se nalazi na četvrtom mestu na tabeli.

Veliki broj izgubljenih lopti (čak 32) i katastrofalna igra u završnici utakmice skupo je koštala tim trenera Markovića. Korać je na nešto manje od tri minuta pre kraja meča imao osam poena prednosti (67:59), međutim, Radnički pravi seriju i u samom finišu dolazi do prednosti 74:73. U poslednjem napadu regularnog dela Nina Vukosavljević odlazi na liniju bacanja, pogađa jedno i meč odlazi u produžetak.
U dodatnih pet minuta Radnički je bio bolji tim na terenu i zasluženo dolazi do trijumfa.

Najefikasnija u ekipi Radivoja Koraća bila je Jelena Maksimović Jevđenijević sa 24 poena i 11 skokova. Nina Vukosavljević je ubacila 14 poena, Ivona Ristić 11, Ljiljana Tomašević 10.

U pobedničkom timu Jelena Prvulović je postigla 23 poena, Snežana Čolić 21, a Sara Milošević 15 poena.

Radivoj Korać u narednom kolu gostuje ekipi Vrbasa.

KADETKINJE DEKLASIRALE PIROT

Kadetkinje Radivoja Koraća zabeležile su sedmi trijumf u nizu u domaćem šampionatu, pošto su u Pirotu ubedljivo savladale ekipu Gimnazijalca rezultatom 87:27 (29:7, 22:6, 27:2,

SENIORKE BOLJE OD VRBASA

Košarkašice Radivoja Koraća zabeležile su šesti trijumf u sezoni, pošto su na svom terenu savladale ekipu Vrbasa rezultatom 73:62 (19:19, 16:13, 17:12, 21:18) u devetom

KADETKINJE UBEDLJIVE!

Kadetska ekipa Radivoja Koraća ubedljivo je savladala Radnički iz Kragujevca u 7. kolu Triglav kadetske lige Srbije 69:34 (22:17, 22:8, 16:2, 9:7). Bio je to